Jak wykorzystać opcje jakie oferuje metoda dwupunktowa w naszym codziennym funkcjonowaniu?

Home  >>  Bez kategorii  >>  Jak wykorzystać opcje jakie oferuje metoda dwupunktowa w naszym codziennym funkcjonowaniu?

Jak wykorzystać opcje jakie oferuje metoda dwupunktowa w naszym codziennym funkcjonowaniu?

28
Paź,2019

off

Wiele osób, które zainteresowała metoda dwupunktowa, zastanawia się nad tym jak to właściwie się dzieje, że nasze emocje, fizyczność, czy też mentalność mogą mieć tak ogromny wpływ na wydarzenia naszego życia.

Każdy może jednak odkryć te tajniki na kilku zajęciach organizowanych annakubica.com, gdzie można zyskać bardzo bogate i dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązanie w tym zakresie. W metodzie dwupunktowej wykorzystywana jest matryca energetyczna, która obejmuje wszelakie informacje o naszym życiu, nas samych, naszych przekonaniach, a także wszelkich informacjach, które nas określają jako indywidualne osoby.

Korzystając z metody dwupunktowej, mamy możliwość dotarcia do sedna nas samych, czyli znajdującego się wewnątrz nas pola kwantowego energetycznego, a co za tym idzie, jesteśmy w stanie w sposób efektywny i szybki, a także stosunkowo prosty, zmienić niekorzystnie oddziałujące na nasze życie schematy i zmienić tym samym nasze życie – często diametralnie.

Efektem pracy jaką pomaga uzyskać metoda dwupunktowa są często bardzo ciekawe efekty w postaci zdrowienia, poprawy relacji z innymi,zapomnieniem o kompleksach czy ulgą. Zajęcia pomagają zatem poprawić wgląd na siebie i swoje otoczenie, a dodatkowo stanowią swoisty klucz do sukcesu i szczęścia w życiu.

Comments are closed.