Postaw na kawę organiczną i bądź zdrów !

Home  >>  Bez kategorii  >>  Postaw na kawę organiczną i bądź zdrów !

Postaw na kawę organiczną i bądź zdrów !

28
Cze,2018

off

Zachęcanie do stosowania produktów bio jest dziś swego rodzaju truizmem, jednak kawa organiczna to nieco inny przypadek. Jak wyjaśnia świetnie opracowany serwis well-ness.pl/kategoria-produktu/kawa-organiczna/ , jej zastosowanie w celu robienia lewatywy jest tyle nietypowe co zbawienne dla naszego zdrowia. Jeśli do tej pory nie słyszałeś o terapii Gersona, z tego krótkiego tekstu dowiesz się tego co niezbędne nie tylko o kawie ale i o tej cudownej kuracji.

  • Terapia Gersona to często określany cud w leczeniu chorób nowotworowych, migren, alergii, 44444497(21)artretyzmu i wielu innych.

  • Kuracja opiera się na diecie wegetariańskiej wymagającej żywności organicznej oraz na piciu dziennie 13 szklanek soków warzywno-owocowych

  • Kawa organiczna, stosowana w codziennych lewatywach to ważny element kuracji, której celem jest oczyszczenie organizmu z wszelkich toksyn. Działanie kofeiny powoduje otwarcie dróg żółciowych i gruntowne oczyszczanie wątroby.

  • Nie należy używać jakiegokolwiek produktu, gdyż wymagania terapii określają sposób palenia ziaren, które muszą być lekko palone, jasne lub średnio ciemne.

  • Terapia Gersona może przywrócić ci zdrowie, jednak warunkiem jego utrzymania będzie utrzymanie zdrowych nawyków, a jednym z nich niech będzie kawa organiczna, tym razem spożywana dla czystej przyjemności.

Kawa organiczna, stosowana w codziennych lewatywach to ważny element kuracji.

 

Comments are closed.